Hakkımızda

Yılbaşı Oto Servis Hizmetleri Limited Şirketi

Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 57. Blok 44. sk no:26/1-28-30 Nilüfer /BURSA adresinde 1987 yılından itibaren 750 m² kapalı 250 m² açık alan olmak üzere 17 uzman kadromuzla Kaporta – Boya , Elektrik – Elektronik ve Mekanik – Onarım olarak konusunda deneyimli ve uzman servis ekibimiz; en modern ekipmanlarla, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi en iyi şekilde saptayarak, size en uygun  hizmeti en uygun koşullarda sunmak için hizmet veriyor.

Yılbaşı Oto olarak gelen araçlarımıza optimum çözümleri üretmekte, müşteri memnuniyetini sürekli takip etmektedir. Bakım onarım hizmetimiz, randevu alınmasından başlayarak aracınız teslim aşamasına kadar gerçek profesyonellerin elindedir. Servisimizde beklemeyi tercih etmeniz durumda sizler için hazırlanmış özel alanlarda dinlenebilir, TV seyredebilir, kablosuz internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aracınızı adresinizden veya kazalı aracınızı olay yerinden alıp, bakımını yaptıktan sonra size teslim ediyoruz.

Hasar onarımları; servisimizi birçok sigorta firması ile anlaşmalı olup en hızlı ve en kaliteli onarım işlerini gerçekleştirirken evrak işlerini de sizin adınıza takip etmektedir. Yedek parça ve aksesuar hizmetimiz, referans bazlı yedek parça stokumuz, aracınızın hareketsiz kalmasını engellemek için hizmetinizdedir. 

Firmamızın tüm personellerinin mesleki yeterlilik belgesi mevcuttur.Firmamız iş sağlığı ve güvenliğine en üst düzeyde önem vermektedir. 

Firmamız çevre dostudur. Bununla birlikte PETDER ve ÇEVKO ve üyesidir.